Úvodní strana > GALERIE

Katowice 2011

V září roku 2011 jsme se již tradičně zúčastnili Mezinárodního veletrhu hornictví, energetického a hutnického průmyslu v polských Katowicích. Poprvé jsme zde představili novinku – vrtací a svorníkovací lafetu, jež ze stroje NSU 1E činí naprosto univerzální stroj. Díky rychloupínačům lze snadno a rychle měnit pracovní náčiní.

Před stánkem byly všechny vystavované stroje včetně příslušenství předvedeny v chodu.

10 let firmy

V měsíci říjnu 2010 jsme spolu s obchodními partnery oslavili 10.výročí existence firmy.

Katowice 2009

Ve dnech 1. – 4. 9. 2009 jsme se zúčastnili Mezinárodního veletrhu hornictví, energetického a hutnického průmyslu v Katowicích v Polské republice. Představili jsme zde vrtací vůz VSU-1E a nakladač NSU-1E s příslušenstvím.

Zájemci měli možnost se detailně seznámit s technickými parametry strojů. Stroje byly předváděny i v chodu.

Stánek navštívili zájemci nejen z Polska a Česka, ale i z Ruska.

Dny nové techniky 2008

Ve dnech 21. – 22. 10. 2008 jsme uspořádali „Dny nové techniky". Tato akce se konala v rekreačním centru Sepetná na Ostravici. Pozvání přijalo cca 50 techniků z České republiky a Polska.

První den dopoledne představili naši konstruktéři vrtací vůz VSU 1E a nakladač s výsuvným ramenem NSU 1E s možností rychlé výměny pracovního orgánu. Seznámili přítomné se všemi možnostmi strojů. Odpoledne pak hosté měli možnost vidět oba stroje v provozu na zkušebně společnosti.

Druhý den bylo pro zájemce připraveno fárání, při kterém měli možnost shlédnout stroje VSU 1E a NSU 1E ve skutečných provozních podmínkách.

Tisk aktuální strany